הגולשים אוהבים את סוד הלהבות!

את הקופירייטינג לאתר של סוד הלהבות כתבה לי דפנה. אני רוצה לציין שבשבוע הראשון שעלה לאוויר האתר, קיבלתי עשר פניות ומקום ראשון במרבית מילות המפתח.
בתחילה חשבתי שזה היה מזל של מתחילים ואז הגיע בום גדול, הכתיבה של דפנה יצרה סחף ובפחות מחודש מהקמת האתר נכנסו באופן ישיר אירועים בסך של 70000 ש"ח. אני מקבל לקוחות איכותיים יותר מהאתר הזה, זמן השהייה של הגולש באתר נהיה ארוך וכך נסגרות לי עסקאות. אני ממליץ בחום על דפנה בגלל הכתיבה וההבנה הטובה של צרכי הלקוחות העתידיים,על כך שהיא אדיבה ואמינה ועבורי הייתה זמינה גם בשעות הקטנות והמאוחרות.

ליעד רז, "סוד הלהבות" – קייטרינג בשרים

 

דפנה MORE

דפנה מחוללת תוכן שיווקי ברמה גבוהה, מחוללת הפניות ברמה, קופירייטינג פלטינום. במילה אחת – המילה של דפנה.

אריה גלר, קידום ובניית אתרים

 

תודה על שהמצאת אותי מחדש

דפנה מור היקרה, ברצוני להודות לך מעומק ליבי על המצאת השם לעסק שלי: MATCH POINT, על הסלוגן התואם את העשייה שלי: "מהלכים יצירתיים – שיאים עסקיים", על עיצוב כרטיס הביקור, על המקצועיות, הרצינות, החשיבה הרבה שהושקעה במהלך התהליך עד לביצוע המושלם והמיתוג הכולל. בזכותך אני לא מפסיקה לקבל מחמאות והכרטיס פותח לי דלתות רבות. אין ספק, שהבחירה בך הייתה מושלמת. האכפתיות שלך, הליווי ואישיותך הנעימה היו ערך מוסף למכלול.

תודה לך על הכל,

חגית יצחק, מומחית לשיווק ופרסום, MATCH POINT

 

יכולות גבוהות לכתיבה יצירתית וייחודית

דפנה ביצעה עבור "עצמאי בשטח" את עבודת הקופירייטינג, שכללה כתיבה של החומרים באתר החברה, כתיבת חומרים שיווקיים לפרסום על רולאפ, פנקסים ועוד. דפנה שופעת ברעיונות יצירתיים. לאחר פגישה עימי ולמידת מהות וייחודיות החברה, פיתחה קונספט מקורי, קולע וחד שמעביר את המסרים המשמעותיים ביותר אותם שאפתי להעביר בחומרים השיווקיים שלי. אני נהנית מכל רגע בעבודה עם דפנה. יש לה יכולות ייחודיות לזהות את מהות הנושא ולהגישו לאדם שאינו מכיר את התכנים באופן ברור, נקי, חד וממוקד. דוגמא לכך, הם – המשובים החיוביים השוטפים שאני מקבלת על החומרים הכתובים באתר עצמאי בשטח · העניין הרב שהכיתוב על הפנקס מייצר בקרב כל מי שרואה אותו · על הבהירות שבה התכנים מועברים ועל ההתחברות של הקוראים לרעיון הכתוב. העבודה מול דפנה נעימה, מהירה, היא "קולטת" מיד את מה שאני רוצה ויודעת לעבד את הרעיון לדבר כתוב באופן שמרתק את מי שקורא את החומרים. נעים לי וכיף לי לעבוד מול אשת מקצוע, אשר רואה גם את האינטרס של העסק שלי ויודעת לייעץ באופן ענייני. דפנה יורדת לפרטים ולא מוותרת לעצמה וגם לא ויתרה לי.

ממליצה על דפנה בחום רב.

ליאת רמתי-נבון, מייסדת ומנהלת "עצמאי בשטח"

 

קטלוג המתנות "מתנות ותובנות"

כאשר בחרתי להוציא לאור קטלוג קטן של מוצריי, פניתי לדפנה מור, שהוכיחה את מקצועיותה הרבה, כמו גם יצירתיות ומחשבה מקורית. מקצועיותה של דפנה באה לידי ביטוי בהבנה המהירה של צרכיי ומטרותיי ויישומם בשטח, קרי בקטלוג. היצירתיות המדהימה של דפנה התבטאה בכותרות, המופיעות בראשי העמודים, והמחשבה המקורית של דפנה מופיעה דרך הטיפים לחיים, שכתבה בכל עמוד, כך שאנשים ירצו לשמור על הקטלוג ולעיין בו מידי פעם, כדי שיוכלו לקרוא את הטיפים הנהדרים שכתבה. רעיון מקורי זה של דפנה מבטיח חיים ארוכים לקטלוג, שהפך להיות שימושי הרבה יותר מסתם קטלוג שגרתי, כמוהו ישנם רבים אחרים.

דרורית חן, אמנית וציירת

 

מקצוענות בהתמדה – דוגמה חיה

דפנה היא אשת מקצוע שהקסם האישי מתפשט ממנה אל המרחב. הקסם האישי הזה בא עם חתיכת ארסנל של ידע לשוני, שעושה את כל ההבדל בין מקוריות לבין סתם ליקוט מלים.

שירה אלמוג

 

דפנה הקוסמת!

מקדם האתרים שלי עזר לי מאד בהעלאת אחוזי הכניסה לאתר שלי את עדיין הדפים השיווקיים כגון דף הבית לא עשו את העבודה. למעשה ה-bounce rate של דף הבית היה מאד גבוה (אנשים מיהרו לצאת ממנו) ואחוז ה-exit היה גבוה (הרבה היו עוזבים ממנו את האתר במקום להמשיך ולגלוש לדפים אחרים). דפנה כתבה לי את דף הבית וה-bounce rate של של דף הבית עומד כרגע על 18.44% בלבד. כלומר, כ-82% איש שנכנסים לאתר 'מבלים' הרבה בדף הבית ומופנים כראוי למדורים אחרים.

תודה דפנה

איריס פלג, מאמנת לסכרתיים

 

התרשמתי מהמקצוענות והעין החדה לברור בין עיקר לטפל.

הגב' מור הינה וירטואוזית של מילים ומשפטים בגובה העיניים של הקורא. את המסרים השיווקיים היא מעבירה בניסוח בהיר ורב כישרון. הרוצה לקדם את עיניניו ומסריו יקבל את מבוקשו מעל ומעבר. ראו עבודותיה ותבינו: העובדות הוכיחו המסרים יגידו וכל המוסיף גורע. הכותב מעיד ממקור ראשון.

אליעזר אוהב ציון, שטיחים ופרקטים

 

חוות דעת על המשחק "פנטזיה טרופית"

דפנה בחורה יצירתית ביותר, הדבר בא לידי ביטוי במשחק לזוגות שהמציאה: "פנטזיה טרופית" שהדהים את כולם, כולל הצעירים ביצירתיותו ובאינטימיות היפה שיוצר בין בני הזוג. כל הכבוד.

עידית יסעור, מאמנת אישית ועסקית

המון תודה על שירות מקצועי וסובלני עם הרבה שעות הקשבה והבנה.

מודה לך דפנה, ומקווה להמשך שיתופי פעולה בעתיד. שלומית הלפנשטיין סטיילינג והרמוניה לעסק ולבית תודה רבה דפנה על המקצועיות בכתיבת האתר שלי ועל השירות. המון הצלחה!!מירי סיריוס, הדרכת מחשבים און-ליין

האחת והיחידה!

ברצוני להודות לדפנה על הסובלנות, האיכפתיות וההקשבה, על נתינה ושעות מטורפות שהשקיעה בהגדרת ועיצוב הסלוגן, כרטיסי הביקור ושוברי המתנה של העסק שלי כך שישקפו אותי ועיסוקי. דפנה, המון תודה!!

אודי שובלי, טיפול לגוף – פינוק לנפש!

דפנה היקרה!

אין כמוך. מתחת לחזית העדינה והשברירית שלך מסתתרת אשת מקצוע יחידה במינה. היצירתיות, המקצועיות והשרות ברמה גבוהה בהחלט. לא מעט למדתי ממך.

נינט הלל, עיצוב ובניית אתרים